Beton Eyve Fikirler

Beton Eyve Fikirler

Beton Eyve Fikirler

Çayyolu iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde şık beton evye çeşitleri arasından seçimler yaparak modern mutfak ve banyo dizaynları oluşturabilirsiniz. Evye görünmeyen bir dekorasyon gibi görünse de şık tercihler yaptığınızda eviniz dekorasyonunda güçlü değişimler oluşturur. Farklı ebat, model ve renk seçeneği bulunan beton evyelerde mutfak ya da banyo rengi ve dekorasyonuna uygun seçimler yapılabiliyor.

Özellikle son yıllarda öne çıkan beton evye modellerinde uzun ve dar tasarımlar öne çıkıyor. Dar yapısı sayesinde yer kaplamayan beton evyeler Çayyolu iç mimarlık ve çevre tasarımı eşsiz fikirleri ile buluşturulduğunda modern ve şık dekorasyonlar ortaya çıkacaktır. Özellikle ince ve uzun olarak tasarlanan beton evyelerin altına raf sistemi yaptırarak tüm kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Geniş mutfak ve banyolar için ise modern ve minimalist bir görünüm istiyorsanız geometrik desenli beton evye tasarımları tercih edin. Bu evyeler özellikle banyolarda tercih edildiğinde daha hijyenik ve natürel bir görünüm sunar.

Küçük Alanları Geniş Gösteren Dikdörtgen Evye Tasarımları

Çayyolu iç mimarlık ve çevre tasarımı ile küçük mutfak ya da banyolarınızı ferah ve canlı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Küçük mutfaklar ya da banyolar dikdörtgen ya da yuvarlak dar beton evyeler tercih etmek yaşam alanlarınızda daralma sorunlarının önüne geçer. Evye tasarımlarında genellikle soğuk renkler minimalist bir dekorasyon imkanı sunar. Özellikle koyu griler, kahverengiler, siyah renkler beton evyelerde en iyi renk seçenekleri arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra beton evye modellerinde pürüzlü yüzeyler özellikle nostaljik bir görünüm katmak ve retro bir dekorasyon oluşturmak adına oldukça başarılı oluyor.

Desenli Beton Evye Tasarımları ile Yaşam Alanlarınıza Farklılık Katın!

Desen detaylarını seven kişiler için Çayyolu iç mimarlık ve çevre tasarımı farklı seçenekler sunuyor. Desenli beton evye tasarımları daha maksimalist bir dekorasyon açısından tercih ediliyor. Bu desenler arasında çiçek detayları ön plana çıkan modeller arasında bulunuyor. Beton evyelerde en çok tercih edilen desenlerden bir tanesi ise boyuna çizgiler. Daha zarif ve minimalist bir dekorasyon istiyor ve desenli evye seçmeyi düşünüyorsanız o zaman boyuna çizgili evye modelleri tam size göre! Zarif görüntüsüyle çizgili desenlerde detaylandırılmış evyeler şık ve göz alıcı bir dekorasyon imkanı sunuyor.