En İyi Boho Yatak Parçaları

En İyi Boho Yatak Parçaları

En İyi Boho Yatak Parçaları

Sky Twoter Ofis Dekorasyonu olarak Boho dekorasyon stilini kullanarak evinizin iç mekânlarında yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak için çalışıyoruz. Boho stili dekorasyon günümüzde en fazla öne çıkan tasarım stillerinden birisidir. Bu tarz genel olarak çok masraflı olmayan, çok renkli bir tarz olmaktadır.

Bu tarz için ihtiyacınız olan en önemli şey özgürlüktür. Boho dekorasyonunda belli kalıplara ya da katı kurallara uymamıza gerek yoktur. Amaç basit şeylerin tadını çıkartarak mükemmel bir denge yakalamaktır. Boho dekorasyon tarzı ile yatak odalarınıza ve tüm alanlarınıza farklı havalar katabilirsiniz.

Boho Dekorasyonu Nedir?

Sky Twoter Ofis Dekorasyonu için boho dekorasyonu en başta özgürlük anlamına gelmektedir. İsmini bohemden almaktadır. Bohem tarzı genel olarak Fransa’da yaygın olan bir akım olmakla birlikte hayatı göçebe şekilde yaşayan, özgür ruhlu çingene kültürlerinden esinlenen bir tarzdır. Çok renkli, özgür ve canlı bir dekor yapısındadır. Bileşenleri bazen düzensiz bir şekilde de dekor düzeni oluşturabilirler.

Özgür bir ruhu yansıtan Boho dekorasyon tarzında, çok ağır mobilyalar tercih edilmemektedir. Daha canlı, pratik bir şekilde konumlandırılabilen ve yeri değiştirebilmesi kolay olan mobilyalar tercih edilmektedir. Bu koşul aynı zamanda zemin ya da duvar dekor ürünleri için de geçerli olmaktadır.

Boho Dekorasyonda Özgürlük

Sky Twoter Ofis Dekorasyonu için özgür ruha sahip olan Boho tarzına göre dekor ürünleri seçilirken rahat yer değiştirilebilen mobilyaların seçilmesi tavsiye edilmektedir. Alçak sehpa ve minderler ile birlikte bile çok tarz ve özgür oturma planları hazırlamanız mümkündür. Evdeki duvar kenarlarına alçak seviyede koltuklar yerleştirerek özgür ve rahat bir tasarım şekli ile yaratıcılığınızı canlandırabilirsiniz. Ağır ve hantal gözüken, çok büyük alan kaplayan halılar yerine ise daha çok küçük boyutlarda kilimler ve daha pratik halılar tercih edilmektedir.

Sky Twoter Ofis Dekorasyonu ayrıca bohemian tarzda renkli nevresim takımlarına da ağırlık vermektedir. Bohem tarzda tasarlanmış, özgür ve gezgin bir ruhu yansıtan renkli nevresim takımları birçok insan için çok çekici ve huzur verici gelmektedir.  Bohemian renkli nevresim takımlarında özgürlük ve çok renklilik ön planda tutulmaktadır. Günlük yaşamımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yatak odalarımızın bohem tarzı bizlere ihtiyacımız olan özgürlük hissini yaşatmaktadır.