En İyi Boyalı Tavan Fikirleri

En İyi Boyalı Tavan Fikirleri

En İyi Boyalı Tavan Fikirleri

Ostim İç Mimar, genellikle evlerdeki oda tasarımlarında pek üzerinde durulmayan ancak mutlaka olması gereken, ihmal edilmiş bir alanı sizler için dizayn etmektedir. Güzel desenleri duvar kâğıdı ile tavanı kaplayarak kullanabilirsiniz. Çiçek desenli bir tavanı mutfakta, mermer desenli bir tavanı çocuk odalarında kullanabilmeniz mümkündür. Siyah ve indigo boyalı tavanlar ve koyu renkli ahşap tavanlar da modern bir görünüm oluşturacaktır.

Koyu renkler, odalara dramatik ve de samimi bir his yaratmaktadır. Yüksek tavanlı ya da bol doğal ışık alan mekanlar için oldukça uygun bir seçim olacaktır. Bu renkler arasında, koyu gri, siyah ve lacivert boyalı tavanlar yer almaktadır. Kontrast oluşturmak için de açık veya nötr renkli duvar boyası ve de mobilyalar seçilmelidir.

Parlak renkler ise beyaz duvarlar ve nötr renklerde mobilyalarınıza uygun olarak kullanılabilmektedir. Turkuaz, sarı ya da turuncu gibi koyu veya parlak renklerle boyamak bulunduğu odaya enerji katacaktır. Özellikle de mutfaklarda mükemmel bir eğlenceli ve mutlu bir alan oluşturacaktır. Ostim İç Mimar olarak evinizin stilinize en uygun tavan boya fikirleri ile yanınızda olacaktır.

Her Şeyi Değiştiren Boyalı Tavanlar

Desenli bir tavan ister çizgili ister geometrik olsun maceracı ruhlar için önerilmektedir. Ancak diğer tüm elemanlar için tek renkli bir renk düzeni oluşturulması Ostim İç Mimarlık tarafından tavsiye edilmektedir.

Sarı renk bir tavan ise bulunduğu odaya ferah bir hava katacaktır. Sıcak, mutlu bir alana dönüştürecektir. Metalik renkler, parıltı katarken aynı zamanda yansıtıcı olması nedeniyle derinlik de katacaktır. Turkuaz rengi ise birçok oda ve alan için doğru bir seçim olacaktır. Sade ve havadar bir his verecektir. Yatak odası ya da banyo için oldukça uygun bir renk tercihidir.

Boyalı Tavanlarla Büyük Değişimler

Cesur bir tercih yapmak istediğinizde, genellikle beyaz olan evlerimizin tavanlarını farklı bir renk boya ile ya da duvar kağıdıyla kaplayarak tüm evinizin veyahut odanızın havasını değiştirebilmeniz mümkündür. Ostim İç Mimar, tavanınızı daha uzun hissettirecek ya da daha büyük bir oda görünümüne kavuşmanızı sağlayacak dekorasyon fikirleri ile her daim size yardımcı olacaktır. artık beyaz rengin dışında renkler, desenler ya da duvar kağıtları kullanarak farklı bir değişimi evinizde yakalamanız mümkün kılınmaktadır.