Eve Çiftlik Evi Stili Eklemenin Yolları

Eve Çiftlik Evi Stili Eklemenin Yolları

Eve Çiftlik Evi Stili Eklemenin Yolları

Ankara profesyonel iç mimar ile hayalinizdeki dekorasyon dokunuşlarını yaparak yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Evinize bir çiftlik evi stili katmak için küçük ipuçlarını değerlendirip, evinize uyarlayabilirsiniz.

Çiftlik evleri genel itibari ile ahşap eşyalardan oluşur. Siz de bu akıma katılmak için ahşap objeler, ahşap eşyalar kullanıp yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Bunun için ahşap ya da ahşam görünümlü sehpalar, yemek masası, sandalyeler ve ahşaptan yapılmış olan diğer mobilyaları tercih edebilirsiniz. Eski mobilyalarınızı boyayarak yeniden tasarlayabilmeniz de mümkün. Böylece geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz.

Dekoratif Süs Eşyaları İle Evinizi Doldurun

Çiftlik evlerinde kurutulmuş sebzeler, mumlar, fotoğraf çerçeveleri gibi birçok farklı ve otantik eşya kullanılır. Siz de bu alanda seçimler yaparak evinizi çiftlik evi havasında değiştirebilirsiniz. Bunun için Ankara profesyonel iç mimar olarak hizmet veren, alanında uzman kişilerden yardım alabilir, isteklerinizi onlara iletebilirsiniz. Birlikte ortak bir çalışma yaparak kullanacağınız eşyaları seçip, kendi zevkinize göre bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bol bol şamdan, fotoğraf çerçevesi ve ahşap ya da ahşap görünümlü bir duvar saati tercih edin. Unutmayın ki çiftlik evlerinde bakılan her duvarda bir anı bulunur. Her yeri dolu dolu olarak insanlara sıcaklık yansıtır. Duvar halısı da kullanarak daha otantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Zemini Unutmayın

Evin duvarları ve eşyaları tamam ama zemini de unutmamanız gerekiyor. Bunun için ahşap görünümlü bir parke veya duvardan duvara halı seçim yapabilirsiniz. Ankara profesyonel iç mimar olarak hizmet veren kişiler, bu alanda da size yardımcı olacak. Bunun için el örmesi halıları da tercih edebilirsiniz. Otantik objeler ile modernize edilmiş bir çiftlik evi de tasarlayabilmeniz mümkün. Sadece yapmak istediğinizi iç mimarınıza söyleyin ve gerisini ona bırakın.

Kendinizden bir dokunuş katarak yaşam alanlarınıza ruh kazandırın. Ankara profesyonel iç mimar olarak sizlere yardımcı olan kişilerin yanı sıra, sizin de birkaç küçük dokunuş ile ev dekorasyonunuzu tamamlamanız kendinizi daha iyi hissettirecek. Bunun için çiçekli ya da çiçeksiz bitkilerden yararlanabilirsiniz. Onları sevimli saksılara koyarak evlerinizi renklendirin.