mahall ankara projelerimiz

Mahall Ankara Projeleri

Mahall Ankara,  İç Mimarlık Projeleri

“Mahall Ankara, İç Mimarlık “ Projelerinde Move iç mimarlık ofisi olarak bir çok başarıya imza attık. Bir çok farklı tasarımlarda Residence, Villa, Konut ve Ofislerinizi başarı ile tamamladık.

Profesyoneller için iş yaşamında gereksinimlerine karşılık bulabilmek hayati önem taşır. Mahall Ankara‘da, 72 m² den 731 m² ye kadar değişen 214 kule ofis 101 yatay ofisle, iş yaşamında her ihtiyacınız karşılık buluyor.

Yaşamı daha keyifli hale getiren mimari çözümleriyle çalışma alanlarını da yaşam alanları kadar özelleştiren Mahall Ofisleri iş dünyasına dinamizm katıyor.

Mimari detayları sayesinde gün ışığı alan çalışma ortamlarıyla, günün her anı nefes alabileceğiniz ortak kat bahçeleriyle, hava tazeleyen santralleri, güvenliği ve teknolojik alt yapısıyla Mahall Ofisleri, beklentilerinize hızlı yanıtlar veriyor.

Mahall Ankara Kule Ofisleri

18 katlı Kule Ofisler, alan büyüklüğü 103 m² ’den 2322 m² ’ye kadar değişen 214 ofisten oluşuyor. Her iki katta bir ortak kullanım için planlanmış kat bahçeleri ve geniş teras seçeneklerine, gün ışığını 8 ayrı noktadan alan ancak güneş ışınlarının direkt etkisini azaltan burgulu cephe sistemine sahip olan ofisler, Mahall Meydan’a özel geçiş olanağı da sağlıyor.

Mahall Ankara Home Ofisleri 

İş yaşamını ev konforuyla buluşturan home office. 67 m² ile 179 m² arasında değişen alan ölçüleri ile 191 adet 1+1 daireden oluşan home ofisler, hem işinize hem hayatınıza değer katıyor.

Ankara’nın İlham Veren Yaşamı Mahall Rezidans, 148 m² ile 244 m² arasında alan genişliğe sahip 2+1’den 4,5+1’e kadar değişen 246 rezidansı ile her birey için keyifli bir yaşam olanağı sunuyor. Kaliteli ve şık malzemeler ile dizayn edilen rezidanslar, tasarım detayları ile dikkat çekiyor.

Çok amaçlı spor sahaları (basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu), açık yüzme havuzu ve yeşil alanlarıyla sakinlik ve enerji Mahall Rezidans ’ta bir araya geliyor.

Eğer sizde Mahall Ankara’dan bir Rezidans almayı düşünüyor ve içeriğini kendi zevklerinize , renklerinize göre dekore ettirerek mutlu ve huzurlu bir yaşam arıyorsanız ; ” Mahall Ankara, İç Mimar” arayışınız var ise Move iç mimarlık ofisi olarak sizlerin yanındayız. Tek Yapmanız gereken iletişim numaralarından bizlerle iletişime geçmek olacaktır.